Megoldott

Gergely utca (Sibrik Miklós út) - Járda hibák

Szép jó estét Budapest Közút Zrt

A Gergely utca, Sibrik Miklós útnál párhelyen járda hiba van, van ahol zebra átkelő felé a járda be fog süllyedni. Illetve a Gergely utca, Sibrik Miklós úti Buszmegállónál is 1 db járda hiba van illetve balesetveszély van.

További szép estét

Üdv

S.Laca

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gergely utca (Sibrik Miklós út)

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Gergely utca (Sibrik Miklós út) - Járda hibák javítása megtörtént
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    A Gergely utca, Sibrik Miklós úti Járda hibák ki javítása alatt áll
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a tárgyi sorszámú bejelentésüket továbbítottuk a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. felé, kérve a helyszín megvizsgálását és a szükséges javítások
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Siket László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Porcelán utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére