Megoldatlan

Szentlélek tér zsákutca

Anonim Járókelő

A Szentlélek teret karácsonyi vásár miatt lezárták, a kerékpárút elejére ki kellene tenni egy zsákutca táblát. A térre gyalogosan pár kapunál be lehet menni, bicajjal körbe kell menni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér 10

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A karácsonyi vásár ideje alatt nem volt megoldás.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztet Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 94222-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A Fő téren a karácsonyi vásárt, ahogy minden évben, a III. kerületi Önkormányzat szervezte és bonyolított
    ...
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szentlélek tér eleve nem túl baráti biciklivel.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére