Megoldásra vár

A semmibe vezető járda.

Budapest, XVI. Ker. Zászlós utcából gyalogosan ráfordulva a Jurisich Miklós utcára a járda egyszer csak megszűnik, nem folytatótik tovább a Hungária körút felé.
Szeretném kérni a járda összekötését / kiépítését a másik, Jurisich Miklós utca / Hungária körúti járdaszakasszal.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zászlós u. 46

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett hibát cím listára felvettük, várhatóan tavasszal a hiányzó szakaszt visszaépítjük.
    Tisztelettel: Zuglói Zrt.
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott felejtett járdabontás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járdarész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére