Megoldott

Építési hulladék

Gyökerek lerakták a Felsőrákosi Tanösvény közelében...... Köszi Járókelő hogy intézítek. Asszem ez még a X. Kerület.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Felsőrákosi-rétek

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/35/5/2022

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST-00094163 azonosítószámon rögzített, a Budapest X. kerület, Reznek utca környezetében található hulladék ügyében tov
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tárna utcai szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére