Megoldott

Graffitik az ajtókon

Anonim Járókelő

Az Erzsébet híd aluljárójában újra graffitik jelentek meg az ajtókon. Kérem intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Március 15. tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffiti az Erzsébet híd aluljárójában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffitis fal - Boráros tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére