Megoldott

De miért?

Bár ez a járda valóban nem túl forgalmas, de attól még továbbra sem értem, hogy miért pont a járda közepére kellett tenni ezt a dobozt. És ez nem csak itt probléma, hanem a város számtalan pontján. Tényleg ennyire nehéz erre odafigyelni? Itt is le lehetett volna tenni úgy, hogy csak a fele lógjon a járdára. De nem, pont a járda kellős közepén van.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kis u. 1

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edényt áthelyezték munkatársaink.

    Tisztelettel: FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/94008/de-miert
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    ágak és levelek a járán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Festékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére