Megoldatlan

Burkolat szegélykövek kimozogtak a helyükről.

A szegélykövek kimozogtak a helyükről a homokos talaj miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Tölgyes út 40

Hozzászólások

  • Erika Kárász hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ilyen.
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Erika Kárász visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám:1/6071/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Erika Kárász bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botrányos állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tönkrement telekom szekrény 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tönkrement telekom szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére