Megoldásra vár

Burkolat javítás

Anonim Járókelő

A strand előtti sétányon több helyen a gyökerek miatt sérült a burkolat. Javításra szorulna, mert a kisgyerekesek, idősek könnyen megbotlanak a gyökerekben.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Hollandi út 79

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/719/1/2022/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk nyilvántartásában szerepel az Ön által jelzett járda felújítási munkáinak elvégzése. A Hollandi úton a
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mozgó járólapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Práter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére