Megoldatlan

Kimaradt poller

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A hírközlési hálózat fejlesztéséhez kapcsolódó munkálatok során az egyik oszlop nem került visszahelyezésre, a közeli fának támasztották. Kérem a poller helyreállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nyuszi stny. 16

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/6068/1/2021/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben megjelölt poller helyreállítása burkolatbontással járna, mely során a járda állapota állagromlásnak indul. A járdarész lezárása, így a
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bukkanó a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére