Megoldásra vár

Még mindig Kőbánya alsó - Liget tér

Már írtam közvetlenül az önkormányzatnak is, de nemhogy érdemi, semmilyen válasz nemnagyon érkezett.
Megkérdem itt a nagyközönséget, hátha tudja valaki a megfejtést:
HOL van a járda?

Ugyanis itt lenne az egyetlen hivatalos összeköttetés a buszmegállók és a villamos között.

Bónusz kérdés: hogy kerül megállni tilos tábla a járdára?

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 2-4

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    ÁPRILIS elején (tegnap) jártam arra. Nyoma sincs semmiféle felfestésnek. Dew amúgy gyanús, hogy ha eddig nem zavarta az autósokat, hogy elállják a járdát, ez után se fognak rettegni egy felfestéstől....
  • Biciklin Tekerek visszajelzésére vár.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Walamiért nem értem, mért kell a járdára felfesteni, hogy járda ....
    KRESZ

    I. Az úttal kapcsolatos fogalmak
    ...
    b) * Járda: az útnak a gyalogosok közlekedésére szolgáló - az úttesttől szintkülönbsé...
  • Molnár Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Tessék, itt a válasz, a járda "képzeletbeli" :D
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Levelük kapcsán az alábbiakról tudom tájékoztatni Önöket.

    A bejelentésükkel érintett (39031/7) és (41464/2) helyrajzi számú közterületek közül az utóbbi nem Budapest Főv
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sibrik Miklós utca parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Fogadó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Gém utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére