Megoldott

ILLEGÁLIS SZEMÉTLERAKÓ

Üdv!
Szokásos;
1212 Petőfi u. páratlan / Betű u. sarka

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 55

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám:1/6059/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére