Megerősítésre vár

Szabálytalan kerékpártartók

Anonim Járókelő

A Gizella sétányon több helyen a padok mellett olyan kerékpártartók vannak, ahova csak szabálytalanul; a kerékpárút forgalmát akadályozó módon lehet letenni a kerékpárt.
Jó ötlet a padokhoz tartozó támasz, de nem ebben a formában.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller János kapu 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Gizella sétányon lévő kerékpártárolókat felülvizsgáljuk. A kerékpárútra, illetve a járdára, akár a használat során „belógó”, zavaró kerékpártárolók megszüntetésére inté
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felfestés pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolati hibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schmidt Péter
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére