Megoldott

Piros graffiti az aluljáróban

Tisztelt Ügyintéző! Az M1/M7 autópálya alatt átmenő gyalogos aluljáróban graffitiztek. Kérem tisztítsák le, ne csábítson másokat a rongálásra. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, M1

Hozzászólások

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem küldd :(
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Van új firka. Azt elküldjem új bejelentésben így, hogy ez le van zárva?
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett graffitit az enyhe időjárási körülményekre tekintettel eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy graffitimentesítés csak enyhébb időjárási körülmények között végezhető. Munkatársaink a bejelentett probléma megoldását beütemezték, ked...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Olga Dmitrijevna hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ilyen felületek egy üres rajzlap benyomását keltik. Felhívás keringőre. Ha lenne rajta előre megálmodott - ne adj' isten helyiekkel közösen megálmodott - "tartalom", akkor nem hiszem, hogy bárkinek...
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aluljáró északi falán van, úgy emlékszem, kb. az aluljáró közepe táján. De még a régi nagy fehér firkák is látszanak halványan a Beregszász úti kijáratnál a lépcső melletti falon. Jó lenne igazi gr...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti (Szabadság híd, Buda)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére