Megoldott

Roncsok kikötve

Néhány kerékpár nem alkalmas a közlekedésre, hulladéknak tekinthetőek!
Felszámolása a terület fenntartóját terheli.
Kérem, ávolítsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd)

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpárroncsokat a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság engedélye alapján eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy beje...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs benne a föri válasza,
    az fkf nem fogja érteni.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Roncs bicó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Salak a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére