Megoldott

Ne szűkítsék tovább, nem is volt!

Kérem, ne szűkítsék tovább az egyébként is keskeny áteresztő képességű, mindenféle eszközökkel balesetveszélyes módon túlterhelt és burkolati szempontból különösen silány minőségű aszfaltburkolatot. Kérem, vigyék el a zöld dobozokat az útból!
NINCS HELY! NEM IS VOLT!
Esetleg fedjék be az évtizedek óta kihaszálatlan nyilvános vécéket és tegyék rá vagy öntsék bele.
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd)

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hintőanyag-tárolókat munkatársaink áthelyezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek rendezett ál...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes tartó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt is a járda közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Matricák az Erzsébet hídon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére