Megoldott

El nem takarított csúszós falevél

Sajnos több mint két hónap alatt nem sikerült eltakarítani a falevelet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagybecskerek u. 3

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 93451. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A lomb összegyűjtése megtörtént.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest, 202...
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Jaroka Kelllő hozzászólt a bejelentéshez.

    A fak között is
  • Jaroka Kelllő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mar osszesoportek.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    A járdáról el van takarítva, a zöldfelületről miért kéne?
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Czerula Barbi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Porterhelés, parkoló elfoglalása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rendezetlen/szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Két nagyobb botlasztó göröngy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Istvánffy utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére