Megoldott

Kidőlt köztéri szemetes

A Bartók Béla és a Halmi út sarkán lévő szemetes kifordult a földből, így eredeti funkcióját nem tudja érdemben kiszolgálni. Ennek ellenére többen használják, aminek az eredménye egy éktelenkedő szemétkupac.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 132

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 9., csütörtök 12:30
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tóth Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Helló! Köszönöm az eddigi intézkedést, de az ügy időközben láhatólag megoldódott, tehát a bejelentés zárható.
    Üdv,
    Tóth Péter
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tóth Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött patkány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Helyi Lakos
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Ajnácskő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére