Megoldatlan

Értelmetlen táblázás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.12.17.: Bejelentő visszajelzése:

Tisztelt Budapest Közút!

Az "erre tévedőket" a lakó-pihenő övezet tábla hivatott minimalizálni, nem a megtévesztő zsákutca tábla, amelynek kihelyezését egyébként a 83/2004. (VI. 4.) GKM rendelet szabályozza az alábbi pontokban.

22.1. a) A „Zsákutca” jelzőtáblát olyan út kezdeténél kell elhelyezni, amely útnak nincs a járművek közlekedésére alkalmas folytatása.

22.1. c) A zsákutca bejárata alakhelyes „Zsákutca előjelzése” jelzőtáblával előjelezhető az útkereszteződés előtt azon a keresztező úton, amelyből a zsákutca nyílik.

Tekintve, hogy jelen helyzet egyik kitételnek sem felel meg, legyenek szívesek ezt a forgalomszabályozásra szégyent hozó táblát innen eltávolítani.

Mindenki tudja, hogy a cél a szabálytalan behajtások csökkentése, de ennek nem ez a módja. Tegyenek ki kamerát vagy közterület felügyelőt.

- - -

Legyenek szívesek eltávolítani az értelmetlen (és szabálytalan) zsákutca táblát innen és az övezet többi bejáratától is. Aki nem tartja tiszteletben a lakó-pihenő övezet táblát az pontosan tisztában van vele, hogy csak "elrettentésként" vannak kint a zsákutca táblák - a többieket pedig miért akarják félrevezetni? A közlekedési jelzőtáblák nem erre valóak, ha sok a szabálytalankodó tartsanak ellenőrzéseket!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ürömi u. 51

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/93393/ertelmetlen-tablazas bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkezett ismételt megkeres
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Legyenek szívesek eltávolítani az értelmetlen (és szabálytalan) zsákutca táblát innen és az övezet többi bejáratától is. Aki nem tartja tiszteletben a lakó-pihenő övezet táblát az pontosan tisztában van vele, hogy csak "elrettentésként" vannak kint a zsákutca táblák - a többieket pedig miért akarják félreve...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!

    Az "erre tévedőket" a lakó-pihenő övezet tábla hivatott minimalizálni, nem a megtévesztő zsákutca tábla, amelynek kihelyezését egyébként a 83/2004. (VI. 4.) GKM rendelet szab
    ...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/93393/ertelmetlen-tablazas bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    A II. kerület, Lublói utcai észrevételéve
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére