Megoldásra vár

Nincs elsőbbségadás tábla

A Lágymányosi utcát kerékpárral kétirányból járhatóvá tették a Budafoki út - Stoczek utca között. Azonban az elsőbbségadás kötelező tábla lemaradt a Budafoki út-Lágymányosi sarkán. Megtévesztő, mert ez alapján a balról érkező járművekkel szemben akár elsőbbsége van kerékpárnak (egyenrangú út), holott a tervezőnek valószínű nem ez volt a szándéka.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 20

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Földes Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!

    Mi jelzi azt, hogy a beruházás nincs átadva? Honnan kéne tudnia egy közlekedőnek, hogy az adott szakasz még nem használható? A kétirányú behajtást engedélyező táblák már kike...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 93324-as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Lágymányosi utcában a kétirányú kerékpározhatóságot az Újbudai Önkormányzat alakítja ki. Je
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 8., szerda 10:55
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Földes Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bicikliparkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Elek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Budapest Közút
    Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére