Megoldásra vár

Eldugult esocsatorna

A Pozsonyi út mentén el van dugulva az esővíz elvezető a lépcső tetején, esős időben hatalmas tócsa áll.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tél utca / Pozsonyi utca

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az eltömődött folyóka tisztítására intézkedtünk.
    Köszönjük jelzését!

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    osztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerüle
    ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jeges út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ezüsthegy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére