Megoldott

Szemétlerakás Szugló utca Rákos-patak kereszteződésénél

Szemétlerakás a Szugló utca és a Rákos-patak kereszteződésénél

Kedves Járókelők Megoldó!
Olyan jó az együttműködésünk, köszönöm a munkátokat!
Sajnos egy dadaista művész megint úgy gondolta, hogy nyomát hagyja a világban, csakhogy míg Duchamp ellátta kézjegyével a kidobott fajanszot, itt a művész nem írta alá alkotását :)
Légyszi szóljatok az illetékeseknek, hogy szállítsák el!
Nagyon köszönöm!!
Krisztián

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló u. 138

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Járókelők Megoldó! Olyan jó az együttműködésünk, köszönöm a munkátokat! Sajnos egy dadaista művész megint úgy gondolta, hogy nyomát hagyja a világban, csakhogy míg Duchamp ellátta kézjegyével a kidobott fajanszot, itt a művész nem írta alá alkotását :) Légyszi szóljatok az illetékeseknek, hogy szállíts...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Szemétlerakás a Szugló utca és a Rákos-patak kereszteződésénél"-ról "Szemétlerakás Szugló utca Rákos-patak kereszteződésénél"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszínen az illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    megtörtént.

    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    Ti...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Van ezzel most teendőm, vagy Ön továbbítja a megfelelő helyre?
    Köszönöm szépen
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület a kerületi önkormányzat kezelésében van, ezért az illegálisan kihelyezett hulladék az ő illetékességük. Tájékoztat
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a vasúti töltésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varju Zsuzsa
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére