Megoldott

graffiti Móricz Zsigmond körtér - Metró lejárat - FKF

Anonim Járókelő

graffiti Móricz Zsigmond körtér - Metró lejárat - FKF

M4 Metró lejárat / villamosmegálló 47 17 61 41 stb/

Budapest, Budapest, Móricz Zsigmond körtér M, 1114 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Móricz Zsigmond körtér 7

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Véleményem szerint az FKF megérdemli a megoldott státuszt!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A metróállomás épülete másik irányból is graffiitis.

    Tegyünk majd új belejelentést róla?
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A metróállomás épülete már irányból is graffiitis.

    Tegyünk majd új belejelentést róla?
  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett graffitiket az enyhe időjárási körülményekre tekintettel eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön i...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A metróállomás épülete már irányból is graffiitis.

    Tegyünk majd új belejelentést róla?

    Napközben kellenes az idő napok óta, reméljük nem várnak a mentesítéssel 2022 nyaráig.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy graffitimentesítés csak enyhébb időjárási körülmények között végezhető. Munkatársaink a bejelentett probléma megoldását beütemezték, ked
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére