Válaszra vár

Graffiti - M3 Ferenciek tere - Parisi udvar feljárónál

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.01.11.:
Csak félig takarítottak. Csak az egyik oldalt.

A Ferenciek tere tábla ugyanúgy matricás maradt!

---------------

Graffiti - M3 Ferenciek tere - Parisi udvar feljárónál

Graffiti a Ferenciek tere táblán is....

Budapest, Ferenciek tere 11, 1053 Hungary

korábbi bejelentés /2020/:

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/57697/graffiti-m3-ferenciek-tere-parisi-udvar-feljaronal

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Ferenciek tere 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Graffiti - M3 Ferenciek tere - Parisi udvar feljárónál Graffiti a Ferenciek tere táblán is.... Budapest, Ferenciek tere 11, 1053 Hungary korábbi bejelentés /2020/: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/57697/graffiti-m3-ferenciek-tere-parisi-udvar-feljaronal"-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.11.: Csak félig takarítottak. Csak...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022. január 05. 08:30
    Csak félig takarítottak. Csak az egyik oldalt.

    A Ferenciek tere tábla ugyanúgy matricás maradt!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak félig takarítottak. Csak az egyik oldalt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    + info: A Ferenciek tere tábla ugyanúgy matricás maradt!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap este jártam pont ott, csak félig takarítottak. Csak az egyik oldalt.

    képek: 2022-01-02 20:00

    Kérjük elküldeni újra, kérjük figyeljenek rá oda jobban, tényleg megtörténik-e a munka.
  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett graffitiket az enyhe időjárási körülményekre tekintettel eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön i...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Clark Ádám tér, 1013 Magyarország (47.49815774, 19.04037320, 15)"-ról "Budapest, Ferenciek tere 11, 1053 Magyarország (47.493135, 19.054274, 17)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy graffitimentesítés csak enyhébb időjárási körülmények között végezhető. Munkatársaink a bejelentett probléma megoldását beütemezték, ked
    ...
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aluljáró összes lejárójánál graffitisek a falak.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére