Megoldott

Magas szegélyek (Korong utca 47.)

Tisztelt illetékes!
A Korong utca 47. számú házzal szemben, a kórház mentőbejáratánál a járda szegélyei magasak, nem akadálymentesek. Kérem végezzék el a szegélyek süllyesztését.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Korong u. 47

Hozzászólások

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors megoldást!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az Illetékes válasza a csatolmányban található.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Magas járda széle

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Relle Agnes
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet krt. /Wesselényi u (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rámpa hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére