Megoldott

Magas szegélyek (Róna utca 195.)

Tisztelt illetékes!
A Róna utca 195. számú házzal szemközt, a kórház parkolójának bejáratánál nincsenek lesüllyesztve a járda szegélyei. A kórházba tartók nagy része ezt a járdát használja. Kérem a jelzett helyen a járda akadálymentesítését végezzék el.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 197

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Milán!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Acsai Milán visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ráadásul a kórháznál!
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Magas járda széle

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Relle Agnes
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet krt. /Wesselényi u (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére