Megoldatlan

Este megakasztja a forgalmat

Esténként a lámpa feleslegesen átvált azért, hogy a gyalogosokat átengedje. Ez viszont 23:00-5:00-ig a rendkívül alacsony gyalogos forgalom miatt inkább csak megakasztja az autós forgalmat. Ebből kifolyólag javasolnám a sárgás villogó rendszert, viszont csak 00:00-05:00-ig, melynek szinte minimális az anyagi vonzata vagy a jobb megoldás érdekében bejelentkező gombbal ellátni a két oldalt és akkor 23:00-05:00 között csak a gomb megnyomása esetén váltana a lámpa, a nap többi részében pedig maradna a jelenlegi rendszer.

Kérem vizsgálják meg a lehetőségeket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kolosy tér 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/93245/este-megakasztja-a-forgalmat bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Forgalombiztonsági okokból a fő é
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyirányúsítás javasolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jelzőlámpa megdőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére