Megoldott

Firkák a Podmaniczky téren

Firkák a nem rég felújított Podmaniczky téren. Kérem eltávolítani.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Podmaniczky Frigyes tér 3

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferenciek tere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitik az ajtókon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére