Megoldásra vár

Esőben használhatatlan

FRISSÍTÉS 2021. 12. 13.

Budapest Közút Zrt. válasza:

Ahogy azt már korábbi bejelentésekre is írtuk, a járdaszakasz állapota Társaságunk előtt is ismert. A bejelentett probléma megoldása érdekében a gyalogjárda teljes átépítésére lenne szükség. 2021. évi költségvetési keretünk elsősorban a közlekedés biztonságára veszélyt jelentő hibák elhárítását teszi lehetővé, az egyéb út és járdahibákat, hiányosságokat fennmaradó kapacitásunk és forrásunk függvényében, egy későbbi időpontban tudjuk elvégezni.

----------------------

Az Egressy út és az Adria sétány kereszteződésénél egy jó nagy részen minden eső után több centi víz áll, mert a szakasz meg van süllyedve.
Itt egy trolimegálló is és körülményes a megközelítése ilyenkor. Kérem a jelzett helyen a járda mielőbbi rendbetételét, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út / Vezér utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Egressy út és az Adria sétány kereszteződésénél egy jó nagy részen minden eső után több centi víz áll, mert a szakasz meg van süllyedve. Itt egy trolimegálló is és körülményes a megközelítése ilyenkor. Kérem a jelzett helyen a járda mielőbbi rendbetételét, köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 12. 13. Budap...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B Simon bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Feltört burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Gundel Károly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kirágta az egér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Gundel Károly út (Hősök tere M) (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére