Válaszra vár

Mi történt ezzel az árkádsorral?

Szeretném kérni az illetékeseket, hogy ne hagyják ezt ilyen állapotban maradni, és óvják meg az értékeinket valamilyen módon a vandáloktól!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, József Attila u. 14

Hozzászólások

  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

    A Magyar Kétfarkú Kutya Párt galériát tervez az árkádokban. Reméljük, összejön!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH V. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "BFKH V. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály"-ra.

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Graffiti"-ról "Egyéb"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez szép...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00093177 számú bejelentéssel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A Budapest V. kerület József Attila u. 3. sz. 24484 hrsz. alatti ingatlannal kapcsolatban mind Belv
    ...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy szaúdi gazdag ember megvette, később meghalt. Mi történik most, nem tudom. Se a Főváros se az 5 kerület nem akar ezzel foglalkozni. A Bécsi és a Harmincad utca sarkán levő épület évek óta üresen a...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, évek óta nagyon durva a helyzet. De amúgy most ez az állapot szerintem példátlan. Én 15 éve lakom a környéken, és ez most megdöbbentő volt, ezért is jelentettem be a dolgot.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés nevét "Mi történt ezzel az árkádsorral? Miért van lezárva? Meddig lesznek ilyen állapotok még?"-ról "Mi történt ezzel az árkádsorral?"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Borzasztó amúgy évek óta, pedig gyönyörű lehetne. Gondolom magánkézben van...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára hulló kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BFKH V. Kerületi Hivatal Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    A régi Erzsébet híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Petőfi tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Matricák az Erzsébet hídon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére