bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    omlik a homlokzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Retek utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Baross Gábor utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőtömb a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Munkácsy Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    esővíz elvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gavrucza Tibor
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Dózsa György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt redőny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gabriella
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Kuny Domokos utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehullott vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kammerer János
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Oktogon (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Felmart rész

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Széna tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Omladozó vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Gönczy Pál utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére