Megerősítésre vár

rossz állapotú csatornafedő

Anonim Járókelő

rossz állapotú csatornafedő

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 191

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Nagy Lajos király útja 191.előtti járdán a balestveszélyesen megsüllyedt fedlap javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Ü...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Miért magas a padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére