Megoldott

kidöntött szemetes edény

Az Etele út és a Petzvál József utca sarkán álló szemétgyűjtő edényt kidöntötték, kérem a helyreállítását vagy a pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 3

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszakerült a helyére a szemetes edény, zárható a bejelentés.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. december 2., csütörtök 15:35
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött patkány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Helyi Lakos
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Ajnácskő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére