Megoldott

Ritka undorító

FRISSÍTÉS 2022.01.04.:
Az edényt az FKF cserélte. Alatta a folt viszont nem úgy néz ki, mint ami egy nap alatt lett olyan. Ezt feltakarították már? Mert a válasz arra nem tér ki.

-------------------

Ritka undorító a szemetes és a környezete a 202E megállójában.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest M

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0034262-004/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093130

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet ismét továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta,
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Ritka undorító a szemetes és a környezete a 202E megállójában."-ról "FRISSÍTÉS 2022.01.04.: Az edényt az FKF cserélte. Alatta a folt viszont nem úgy néz ki, mint ami egy nap alatt lett olyan. Ezt feltakarították már? Mert a válasz arra nem tér ki. ------------------- Ritka undorító a szemetes és a környezete a 20...

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Az edényt az FKF cserélte. Alatta a folt viszont nem úgy néz ki, mint ami egy nap alatt lett olyan. Ezt feltakarították már? Mert a válasz arra nem tér ki.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0034262-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093130

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A BKK még nem válaszolt a takarítással kapcsolatban.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink kicserélték a bejelentett edényt.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fővám gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz és szemét a villamossín mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét ès szemét kupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére