Válaszra vár

Balesetveszélyes kátyú a járdán

A csatorna fedél mellett 6-8 macskakő nem lett visszahelyezve, így egy amúgy is kivilágítatlan szakaszon 10-15 cm mély gödör van a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Kérjük továbbítani a BK felé, mivel a hiba a fedlap aknájának betonozásának hiánya, nem térkő probléma. Ezt a bejelentést már egyeztettük a Budapest Közút Zrt-vel és tudnak róla.
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Bakonyi Soma bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére