Megoldott

Baleset maradványai (olaj, üvegszilánk) a Soroksári úton

2021. november 15-én baleste történt a Soroksári úton. Ennek maradványai még nincsenek eltakarítva, a kifolyt olaj, benzin, az üvegszilánok és a törmelék az úttestet és a járdát egyaránt szennyezik. A megrongálódott kresztábla nincs kicserélve.

A balesetről:
https://fovaros.katasztrofavedelem.hu/26128/hirek/258104/oszlopnak-csapodott-egy-auto-a-soroksari-uton

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elvégezték a terület takarítását.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes tartó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt is a járda közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Matricák az Erzsébet hídon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére