Megoldásra vár

Egyenetlen burkolat

Kedves Csapat!
A Szigony utca menti kis tér burkolata számtalanszor fel lett bontva különféle közmű javítási munkálatok miatt. Ennek következtében az egész téren hosszanti sávok hiányoznak a burkolatból, ami botlásveszélyes és kerekesszékkel, babakocsival erősen nehézkes a közlekedés. Szeretném kérni az illetékeseket, hogy az évek alatt kialakult réseket szakszerűen javítsák ki, hogy mindenki számára könnyebb legyen az áthaladás és esztétikusabb is legyen a környék. Csatolok pár friss fényképet de szeretném kérni, hogy az egész jelölt területet hozzák rendbe, mert tényleg van bőven teendő. Mindent nem fényképeztem le. Nagyon szépen köszönöm előre is a munkát.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szigony u. 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. A JGK Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai hamarosan felmérik a burkolathibákat, majd ezt követően gondoskodnak a javításról.

    Tisztelettel:

    JG
    ...
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jeges út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ezüsthegy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére