Megoldásra vár

Összegraffitizett információs táblák

Az Örs vezér téri aluljáróban majdhogynem az összes információs tábla több információja is el van takarva grafittivel, kérném a grafittik eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0034265-002/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093094

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését, melyet a Budapest Közút Zrt.-nek továbbítottunk. Azt válaszolták,
    ...
  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Válasz nem érkezett az illetékesektől. Ezek tegnapi képek:
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére