Megoldásra vár

Szétesett szemeteskosár roncsai és bokatörő szemetes-talapzat

A Széll Kálmán téren Mekk Elek szobra mellett a villamossín mellett egy szétesett szemeteskosár roncsai hevernek, a sín túloldalán pedig föltehetően egy ilyen lebomló szemeteskosár vastalapzata várja a benne bokatörőket, illetve hirdeti a lepusztulás őszi valóságát.
Kérem a roncsok és a járdából kiálló bokamagasságú vastraverz szives eltávolítását.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „Szétesett szemeteskosár roncsai és bokatörő szemetes-talapzat” témájú, 93086 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A
    ...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 93086 sorszámú, „Szétesett szemeteskosár roncsai és bokatörő szemetes-talapzat” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekr
    ...
  • Varga Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Évek óta teljes közöny övezi a problémát. Ugyanez az érdektelenség tapasztalható a szétesett köztéri padok esetében is.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 135662 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tis
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A szemétgyűjtőket a téren nem Önkormányzatunk üzemelteti.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Botlásveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Czuczor Gergely utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére