Válaszra vár

Letakart tábla - zavaros helyzet

Anonim Járókelő

Az Árpád fejedelem útján, a rakparti lehajtónál a képen is látható lámpák alatti kiegészítő táblát ("Kivéve BKK") letakarták, így most elvileg nem tilos a visszakanyarodás!? Kérem, hogy az amúgy is zavaros, egymás melletti - sokszor félreérthető - jelzéseket vagy egészítsék ki újra táblával, vagy vegyék le a takarást, vagy inkáb szüntessék meg a visszakanyarodást engedélyező lámpát, de kérem, hogy mielőbb rendezzék a problémát, mert így ez nem jó! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére