Válaszra vár

Dayka Gábor u. 5. előtt két zsák hulladék

Anonim Járókelő

A Dayka Gábor u. 5. elé két zsák hulladék (zöldhulladék?) van kihelyezve fekete műanyag zsákban.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a híd alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére