Válaszra vár

Elhagyott autókerék Rahó utca

Elhagyott autókerék a Rahó utca 20/a előtt a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rahó u. 20

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a híd alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére