Válaszra vár

Balesetveszélyes biciklisáv

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021. 12. 06.

Budapest Közút Zrt. válasza:

A XIII. ker. Gogol utcát kizárólag a Váci út és a Hegedűs Gyula utca közötti szakaszon kezeljük, üzemeltetjük, a bejelentésben megjelölt Gogol utca 20. sz. előtti szakasz a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.-hez tartozik.

A közterületi tisztasággal kapcsolatban azonban – mint azt már több válaszlevelünkben jeleztük – az BMK (FKF) Nonprofit Zrt. az illetékes. Kérjük, hogy a lehullott falevelek eltakarítása ügyében őket szíveskedjenek megkeresni.

----------------------

A lehullott lomb miatt balesetveszélyes a biciklisáv.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gogol u. 20

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Szemét"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A lehullott lomb miatt balesetveszélyes a biciklisáv."-ról "FRISSÍTÉS 2021. 12. 06. Budapest Közút Zrt. válasza: A XIII. ker. Gogol utcát kizárólag a Váci út és a Hegedűs Gyula utca közötti szakaszon kezeljük, üzemeltetjük, a bejelentésben megjelölt Gogol utca 20. sz. előtti szakasz a XIII. Kerületi Közszolgáltató...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "balesetveszélyes biciklisáv"-ról "Balesetveszélyes biciklisáv"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Huba utcai szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Huba utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét gyűlik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ránki Júlia
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Balesetből ottmaradt törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Garam utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére