Válaszra vár

Vágány utcai hulladéklerakás

Tisztelt Illetékes!

A jelzett helyszínen rengeteg illegális hulladék került lerakásra a kerítésen kívül és belül is, kérem szállítsák el, a kaput pedig javaslom zárva tartani, hogy a jövőben ne hordják ide a szemetet.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vágány u. 3

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XIV. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BFKH XIV. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Pest megyei kormányhivatalnak küldjétek el kérlek, múltkor ők jeleztek vissza egy hasonló ügyben, hogy eljárást indítottak a terület tulajdonosával szemben.
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, Vágány utca 3 nem önkormányzati tulajdon.

    Ezért a Zuglói Zrt nem illetékes az ügyben.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszo
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére