Megoldásra vár

Forgalomtechnikai fedlap

Kopott a forgalomtechnikai fedlap a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 136

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Hungária krt. 136.előtti járdán az erősen kopott fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére