Megoldott

Busz üveg ki törve

Tisztelt járókelők mai nap vettem észre hogy a Boráros tér busz végállomás az autó busz ablak üvege félre van dobva legyenek szívesek el szállítani mert így bármikor bárki rá tud lépni és is bármikor lehet belőle egy baleset vagy valakinek a lábat meg vághatja a szilánkok legyenek szívesek össze söprögetni körülötte a sok apró darab szilánkokat illetve cigi csikkeket is

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását elvégezték munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásá...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes minden a felüljáró alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Leomlott vakolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mester utca takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére