Megoldásra vár

Gazos kerékpárút

Mindkét oldalt szűkítve van a gaztól. Van, ahol 30 cm rés maradt. Évek óta probléma, nincs gazdája, egyre csak amortizálódik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kőtár út

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. január 11., kedd 18:34
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére