Megoldott

Elkerített lyukas járda

Csepelen a Sétáló utcai Bölcsőde és a Korzó közötti részen egy helyen lyuk keletkezett a járdában, ami hetek óta el van kerítve. Esetleg elfelejtődött? Érdeklődnék, hogy mikor tervezik javítani? Válaszukat előre is köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 108

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították a járdát. Köszönjük szépen!
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5847/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési
    ...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó utcai vizelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Szent István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap körül hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére