Válaszra vár

Nyitott akna

XXII. Párhuzamos úton az M0 lehajtó közelében vélhetően vízművek akna nyitva.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Óhegy dűlő 49

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gombocska Kerekecske bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére