Megerősítésre vár

Kintfelejtett tábla

Anonim Járókelő

"Budatétény vasútállomás (Campona)" buszvégállomás kijáratánál "Kerékpárút lezárva" tábla van kihelyezve a gyalogátkelő közlekedésilámpa-oszlopára. A tábla kintlétét semmilyen terelés/lezárás sem indokolja.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Budatétény vasútállomás (Campona)

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 92974-es számon nyilvántartott megkeresésre Társaságunk az alábbi választ adja:

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét! A „Kerékpárút lezárva” tábla eltávolításáról g
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Apró meglepetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sok apró hiba a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére