Megoldásra vár

Mi történt?

FRISSÍTÉS 2021. 12. 10.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

A IX. ker. Könyves Kálmán körút - Üllői út csomópontban, a Népligetnél jelenleg az M3-as metró felújításához kötődő munkálatok folynak. A metró akadálymentes megközelítését lehetővé tevő gyalogos-átkelőhelyek megvalósítása Társaságunk kivitelezésében valósul meg.

Bejelentése alapján felszólítottuk kivitelező részlegünket, hogy a munkálatok során különös figyelmet szenteljenek a kerékpáros közlekedés folyamatos biztosítására. Ennek a jóváhagyott tervek alapján is így kell történnie.

Az okozott kellemetlenségekért elnézését kérjük, a beruházás megvalósulásáig pedig szíves türelmét.

----------------------

És ha igen, akkor miért nem?

Kicsit részletesebben:
Walaki lezárta a kerákpárutat az Üllői úti felüljáró ALATT.
Se táblázás, se jelzés se semmi, csak kerítés, amikor már kerülni sincs hova.
Az autók meg békésen parkolnak, szóval nem felújítás, nem építés, nem meccs, csak a bringásokat szivatják.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 36

Hozzászólások

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Budapest Közút!
    Az eredeti fotó NOVEMBER 17-én készült. Ákos DECEMBER 13-án futott bele a lezárásba.
    Közben eltelt majdnem egy hónap.
    KIZÁRÓLAG a kerékpár út lett elzárva, ráadásul olyan helyen...
  • J. D. hozzászólt a bejelentéshez.

    Múlt héten én is felháborodva futottam bele ebbe a váratlan lezárásba, és pislogtam, mint hal a szatyorban, majd amikor már visszafelé, a belváros felé küzdöttem át magam ezen a részen, a stadion szob...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "És ha igen, akkor miért nem? Kicsit részletesebben: Walaki lezárta a kerákpárutat az Üllői úti felüljáró ALATT. Se táblázás, se jelzés se semmi, csak kerítés, amikor már kerülni sincs hova. Az autók meg békésen parkolnak, szóval nem felújítás, nem építés, nem meccs, csak a bringásokat szivatják."-ról "FRISSÍ...

  • Lakatos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kivitelező!

    A kivitelezés folyik, de a kerékpárút elterelése továbbra sincs megoldva. Egyszer csak egy rács van keresztbe a kerékpárúton, mindenféle felirat vagy jelzés nélkül. Most már piros-...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. ker. Könyves Kálmán körút - Üllői út csomópontban, a Népligetnél jelenleg az M3-as metró felújításához kötődő munkálatok folynak. A metró akadálymentes megközelítését lehető
    ...
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Róbert!
    Azt, hogy a kerületi önkormányzat illetve a közút kezelője milyen megfontolások alapján épít hülyeségeket, nem tisztem eldönteni.
    De a kerékpárút több év küzdelem és több bejelentés utá...
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bringás Barátom?
    Ha már voltál olyan kedves megjegyzést fűzni a bejelentésemhez,
    lennél esetleg olyan kedves eligazítani, hogy hogy kell azt érteni?

    btw. szép találat, remélem megoldódik ;)...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére